Paintball Park

 

Rzewnicki Paintball Park położony jest nad pięknym jeziorem Szczytno, które cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków oraz zagranicznych turystów przyjeżdżających do naszego kraju. Klienci twierdzą że nasze pole jest najlepszym na pomorzu. Paintball Park to dwa hektary naturalnie ukształtowanego terenu (bagna, wzgórza) , otoczonego przez, przepiękny bukowy drzewostan. Naszym obiektom towarzyszy pasja tworzenia atrakcji niezwykłych, dostarczających niezapomnianych wrażeń podczas rozgrywek.

A teraz wyobraź sobie… pole gry. Zajmujesz wyznaczoną pozycję . Pada sygnał. Gra się rozpoczęła. Biegniesz. Nie słyszysz nic poza własnym, szybkim oddechem. Maska ogranicza Twoje pole widzenia. Emocje są coraz większe i sięgają już zenitu. Nie wiesz czego się spodziewać po przeciwnikach. Nie wiesz gdzie się ukryli… Nagle słyszysz obok siebie świst. Kula prawie otarła się o Twoje ramię, Chwilę po niej następna, jeszcze bliżej. Przylegasz do drzewa. Widzisz swojego przeciwnika. Ukrywa się za murem. Markerem namierzasz rywala… celujesz…

Strzelasz!

Dobrze , że to tylko zabawa… 🙂

Jeśli chcesz poczuć adrenalinę i miło spędzić czas ze znajomymi zabierz dzieci, rodzinę, przyjaciół i spędź razem z nami czas na świeżym powietrzu z dala od miasta. U nas zawsze świeci słońce 😉 Wypoczynek i pozytywne emocje gwarantowane.

Zapewniamy wszystkim naszym klientom świetną i w pełni bezpieczną zabawę!

Posiadamy Instruktora z certyfikatem, który dba o zachowanie zasad bezpieczeństwa i powoduje, że każda osoba biorąca udział w grach jest w pełni usatysfakcjonowana.

Gwarantujemy że wrażenia z organizowanych przez nas rozgrywek na długo pozostaną w Państwa pamięci!

Rezerwacja PAINTBALL PARK