Dzisiaj w GCK, jutro w sklepach. Kończy się zbiórka żywności w ramach akcji „Z sercem przy stole”

Jeszcze tylko dzisiaj czekamy w siedzibie Gminnego Centrum Kultury na produkty żywnościowe, które trafią do osób potrzebujących wsparcia przed świętami. Jutro zbiórka żywności będzie odbywała się w Po raz pierwszy gmina Rzeczenica przystąpiła do akcji „Z sercem przy stole” organizowaną od trzech lat przez Martę Urbańską z Debrzna i Dorotę Wachnik z Kołdowa w gminie Człuchów. Z zebranych produktów żywnościowych zrobimy paczki dla osób starszych, samotnych, takich, które nie radzą sobie najlepiej.

Na żywność czekamy w GCK dzisiaj do godziny 16, w sobotę od godz. 8 do godz. 11 zbiórka będzie prowadzona w Delikatesach Centrum oraz w Biedronce w Rzeczenicy. Na razie produktów przyniesionych do GCK w ramach zbiórki nie ma zbyt dużo, jesteśmy jednak przekonani, że mieszkańcy małej gminy Rzeczenica po raz kolejny pokażą wielkie serca, bo jak powszechnie wiadomo – DOBRO WRACA.