Finał warsztatów fotograficznych Zakochani w Brzeziu

W piątek, 6 listopada wybrane zostaną najładniejsze zdjęcia wykonane w ramach projektu „Zakochani w Brzeziu. Warsztaty fotograficzne”. Jest on realizowany w ramach konkursu grantowego „Działaj lokalnie 2020”. Jest to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy.

Przez kilka tygodni młodzi mieszkańcy Brzezia uczestniczyli w warsztatach prowadzonych między innymi przez Ireneusza Czerniawskiego, fotografa z Czarnego. Uczyli się podstaw fotografii i sami robili zdjęcia w swoim najbliższym otoczeniu. Za kilka dni z setek zdjęć wybrane zostaną najładniejsze, a ich autorzy otrzymają nagrody. Fotografie, które zwyciężą zostaną wydane w formie widokówek z Brzezia, co niewątpliwie będzie jedną z najcenniejszych nagród. W grudniu, gdy projekt będzie miał swój finał zaplanowaliśmy wystawę.

Uczestnicy warsztatów fotograficznych zaproszeni są w piątek, 6 listopada na godzinę 17 do świetlicy. Prosimy aby każdy przyniósł na pendrive (lub innym nośniku) po 10 najlepszych, waszym zdaniem zdjęć. Ważne jest to, aby zostały one wykonane w Brzeziu, lub na terenie sołectwa Brzezie.

Jako ilustrację do wpisu zamieszczamy zdjęcia wykonane już kilka tygodni temu przez młodych mieszkańców Brzezia.

Czytaj cały artykuł
Skip to content