Rzewnicki  Paintball Park położony jest nad pięknym jeziorem Szczytno, które cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków oraz zagranicznych turystów przyjeżdżających do naszego kraju.

Specjalnie dla was przygotowane zostało pole do gry, które dzięki naturalnemu ukształtowaniu terenu (wzgórza i wąwozy) oraz staremu bukowemu drzewostanowi sprawia, że rozgrywka staje się niezapomnianą przygodą. Cały teren położony jest wzdłuż linii brzegowej jeziora Szczytno Wielkie i uzupełniony jest o ogrodzenie ochronne, sztuczne przeszkody oraz przeprawy mostowe biegnące przez podmokłe fragmenty terenu.

Turyści odwiedzający rzewnicki Paintball Park mogą liczyć na dobrej jakości sprzęt (w tym broń pneumatyczną z której mogą korzystać dzieci), odzież ochronną, profesjonalna obsługę oraz specjalne ubezpieczenie, które wliczone jest w cenę rozgrywki. Grupy, które po kilku godzinach spędzonych na placu będą chciały odpocząć mogą bezpłatnie korzystać z zadaszonych palenisk położonych kilkanaście metrów od paintball parku. Bezpłatnie dostarczymy wam również drewno, kije na ognisko i jednorazowe sztućce. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje także możliwość zamówienia cateringu.

Całość oferty stworzona została z myślą zarówno o wytrawnych graczach jak i tych, którzy po raz pierwszy będą trzymać w ręce marker paintballowy – więc nie zastanawiajcie się zbyt długo – zapraszamy !

Podajemy cennik dotyczący rozgrywek paintballowych na polu namiotowym w Rzewnicy obowiązujący w roku 2024.

Pakiet „Strzelec” (100 kulek) – 60 zł/kpl.

Pakiet „Komandos” (200 kulek) – 72 zł/kpl.

Pakiet „Egzekutor” (400 kulek) – 105 zł/kpl.

Pakiet „Tarcza” (100 kulek do tarczy) – 40 zł/kpl.

Pakiet festynowy (15 strzałów do tarczy) – 9 zł/kpl.

Doładowanie 100 kulek – 30 zł/kpl.

Pakiet „Egzekutor Max” (500 kulek) – 120 zł/os.

Wejście na teren bez wyłączności – 35 zł os./3 godz.

Wynajęcie terenu gry – 200 zł/godz.

Kamizelka – 10 zł/godz.

Marker – 10 zł/godz.

Maska – 10 zł/godz.

Kombinezon – 17 zł/godz.

Nabicie butli CO2 – 12 zł/usł.

 

Więcej o Rzewnica Paintball Park na: http://paintballpomorze.pl/

 

Czytaj cały artykuł

 

 

Skip to content