Kompleks Turystyczny Rzewnica to niewątpliwie jedno z piękniejszych miejsc na mapie powiatu człuchowskiego. Pole namiotowe położone kilkadziesiąt metrów od pięknego jeziora Szczytno to idealne miejsce do wypoczynku na łonie przyrody. Jeśli chcesz aby rano obudził cię świergot ptaków, szum drzew i zapach pobliskiego lasu – koniecznie rozbij namiot, bądź przyczepę campingową w Rzewnicy.

Znajdziesz tu nowoczesne pole campingowe (40 uzbrojonych stanowisk z bezpośrednim dostępem do energii elektrycznej na obszarze 5 000 m2; natryski, toalety i kuchnia w nowych budynkach; teren ogrodzony i oświetlony), strzeżoną plażę z imponującymi pomostami, wiaty rekreacyjne z miejscem na ognisko i grilla, niesamowity taras widokowy „Statek”, wypożyczalnię sprzętu wodnego – rowery wodne i kajaki. Do dyspozycji są także rowery, z których będziesz mieć okazję podziwiać okoliczne szlaki i bajeczną „Bukową Dolinę”, a także dojedziesz do urzekającej „Kapliczki leśnej” oraz punktów widokowych („Orle gniazdo”, „Kaczy dołek”), z których rozpościera się przepiękny krajobraz. Fani mocnych wrażeń mogą stanąć naprzeciwko siebie w PaintballParku.

Do strzeżonej przez całe wakacje plaży z pola namiotowego jest raptem 150-200 metrów. Na terenie pobliskiego ośrodka znajduje się bar, gdzie można przekąsić coś na ciepło.

Pole namiotowe w Rzewnicy to idealna baza wypadowa dla wędkarzy, grzybiarzy i rowerzystów. Miłośników dobrego jedzenia zapraszamy szczególnie na początku czerwca. Wówczas to organizowane są tu Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów. To fantastyczna okazja nie tylko do tego, żeby skosztować najlepszych pierogów w okolicy, ale również doskonale bawić się w pięknych okolicznościach przyrody. Zapraszamy.

Poleca nas ogólnopolski serwis meteor-turystyka.pl

 

Przedstawiamy cennik usług związanych z działalnością Kompleksu Turystycznego w Rzewnicy w roku 2024. Cennik dotyczy pola namiotowego, plaży (przechowanie sprzętu w hangarze) oraz Paintball parku

 

 

Czytaj cały artykuł

 

 

Skip to content