Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

7 marca w GCK odbędzie się koncert życzeń dla Pań z gminy Rzeczenica

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

8 marca 2020 roku w Sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Rzeczenicy miał miejsce ostatni przed pandemią koncert. Z okazji Dnia Kobiet dla Pań z gminy Rzeczenica wystąpił zespół Palky Banda. 7 marca 2021 roku w GCK po raz kolejny będziemy mogli spotkać się aby świętować ten szczególny dzień. Nie wiemy jeszcze dokładnie na co za 3 tygodnie pozwolą nam przepisy, ale w planie mamy zorganizowanie koncertu w wersji hybrydowej. Do udziału w wydarzeniu na żywo prawdopodobnie będziemy mogli zaprosić około 40 Pań, wszyscy będą mogli obejrzeć koncert w wersji on-line.

Możemy już zdradzić nieco szczegółów związanych z planowanym wydarzeniem.

Dla Pań z gminy Rzeczenica zaśpiewa Aleksandra Kazmierczak, która ma za sobą występy m.in. w telewizyjnym Must Be The Music. Pani Ola jest wokalistką, konferansjerką, DJ doskonale znaną nie tylko w okolicach Człuchowa czy Chojnic. Jesteśmy przekonani, że jej recital spodoba się w Rzeczenicy.

Prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia Panie, które zechcą wziąć udział w koncercie na żywo w GCK zaprosimy po odbiór bezpłatnych wejściówek. Jak już wspomniałem będzie ich prawdopodobnie 40 i będzie obowiązywała zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Szczegóły za kilka dni. Koncert będzie mógł obejrzeć jednak każdy i… – co ważne – KAŻDY PAN, MIESZKANIEC GMINY RZECZENICA będzie mógł wygrać podczas wydarzenia PREZENT dla swojej Pani (żony, mamy, córki, siostry, teściowej…). Recital Aleksandry Kazmierczak będzie miał charakter koncertu życzeń (podobnego do tych telewizyjnych sprzed lat). Za kilka dni zaprosimy Panów do nadsyłania życzeń dla swoich Pań. Będą one odczytane podczas recitalu. Wśród wszystkich osób, które nadeślą życzenia rozlosowane będą nagrody. Warto będzie więc je nadesłać, być może dzięki temu uda się wręczyć ekstra prezent.

O szczegółach będziemy informowali w najbliższym czasie – zapraszamy do śledzenia strony internetowej gckrzeczenica.pl oraz fanpage GCKSTiR Rzeczenica. A dzisiaj, na zachętę publikujemy link do filmiku z piosenką śpiewaną przez Aleksandrę Kazmierczak w programie Must By The Music.

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content