Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Akcja „Z sercem przy stole” w Rzeczenicy. Pierwsze produkty dla potrzebujących są już w GCK

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Kiedy wczoraj wieczorem zapraszaliśmy mieszkańców gminy Rzeczenica do udziału w akcji pt. „Z sercem przy stole” nie spodziewaliśmy się, że już wcześnie rano pierwsze produkty dotrą do GCK. Przypomnijmy – akcję zainicjowały Marta Urbańska i Dorota Wachnik, dwie przyjaciółki, które od dwóch lat w okresie przedświątecznym zbierają dary żywnościowe, które następnie są rozwożone wśród ludzi potrzebujących. W poprzednich latach akcja obejmowała gminy Człuchów i Debrzno,w tym roku będzie prowadzona również w gminie Rzeczenica. Dlatego też zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy o przynoszenie do Gminnego Centrum Kultury produktów żywnościowych z których następnie zostaną zrobione paczki. Niech będą to produkty z długim terminem ważności, takie jak makaron, ryż, mąka, cukier…, ale też wędliny czy coś słodkiego. Prosimy o przynoszenie produktów do GCK w dni powszednie (poniedziałek – piątek) między godz. 7, a 16. Jeśli ktokolwiek będzie miał pytania odnośnie akcji, nie będzie mógł dostarczyć produktów, które chce przekazać do Rzeczenicy, prosimy o kontakt z Piotrem Furtakiem, dyrektorem GCKSTiR pod nr 662 289 056.

Produkty można przynosić do nas do 18 grudnia. Dzień później zrobione zostaną z nich paczki, które następnie będą rozwiezione do potrzebujących. O wskazanie osób do których trafią paczki poprosimy sołtysów. To oni najlepiej wiedzą, gdzie taka pomoc jest naprawdę potrzebna.

Zachęcamy wszystkich do przynoszenia produktów. Wystarczy przy okazji zakupów kupić dodatkowo olej, cukier czy paczkę ciastek i podarować to potrzebującym, a każdy z nas będzie mógł wcielić się w rolę Mikołaja. I pamiętajmy, że DOBRO WRACA.

Czytaj cały artykuł
Skip to content