Co, gdzie, kiedy? Kalendarz wydarzeń kulturalnych w gminie Rzeczenica

Przed nami maj, później czerwiec i wakacje. Co w tym czasie będzie działo się w kulturze? Kiedy warto zarezerwować sobie termin w kalendarzu? Informacje na ten temat można znaleźć w dołączonym do artykułu kalendarzu wydarzeń. Staraliśmy się, aby w każdym sołectwie działo się coś ciekawego – stąd też cykl letnich festynów. Już w maju zaprosimy natomiast wszystkich na przejażdżkę rowerowa, pod koniec miesiąca zaplanowaliśmy natomiast objazdowy dzień dziecka – z wyścigiem ślimaka. 11 czerwca na polu namiotowym w Rzewnicy chcemy zorganizować II Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów. O szczegółach będziemy informowali w najbliższym czasie. Święto gminy w tym roku odbędzie się 9 lipca, dożynki natomiast 3 września.

Kalendarz wydarzeń GOK 2022