Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

„Gmina Rzeczenica w obiektywie” – konkurs fotograficzny. Najlepsze zdjęcia znajdą się na kalendarzu na rok 2022

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Lubisz fotografować? Chcesz aby twoje zdjęcie znalazło się na kalendarzu gminy Rzeczenica na rok 2022? W takim razie ten konkurs fotograficzny pt. „Gmina Rzeczenica w obiektywie” jest dla ciebie. Aby zrobić dobre zdjęcia wcale nie potrzeba „wypasionego” sprzętu. Wystarczy aparat w telefonie komórkowym. Na terenie gminy Rzeczenica jest wiele pięknych miejsc, które mogą posłużyć za motyw a jesień to dla miłośników fotografowania jedna z najlepszych pór roku. Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wykonane na przestrzeni ostatniego roku (od 1 października 2020 r.) W najbliższym czasie w świetlicach wiejskich w Gwieździnie, Olszanowie, Międzyborzu i Pieniężnicy oraz w siedzibie GCK w Rzeczenicy odbędą się warsztaty fotograficzne dla osób, które chciałyby poznać podstawy robienia przyzwoitych zdjęć i wziąć udział w konkursie.

Zdjęcia można przesyłać mailem na adres: dyrektor.gck@rzeczenica.pl lub też dostarczać na nośnikach (pendrive, karta pamięci…) bezpośrednio do GCK.

Fotografie nadesłane na konkurs muszą być wykonane na terenie gminy Rzeczenica. Ostateczny termin nadsyłania zdjęć to 19 listopada 2021 roku.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można pobrać ze strony internetowej  www.gckrzeczenica.pl. Dokumenty dostępne będą również w siedzibie GCKSTiR przy ul. Lipowej 1 w Rzeczenicy.

Dodatkowych informacji udziela Piotr Furtak, dyrektor GCKSTiR pod numerem tel.  728 878 290.

Na ilustracjach zdjęcia wykonane podczas ubiegłorocznych warsztatów fotograficznych w Brzeziu.

Regulamin Konkursu Fotograficznego – pobierz

Formularz zgłoszeniowy konkurs fotograficzny – pobierz

Czytaj cały artykuł
Skip to content