Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

I Piknik Motocyklowy nad Jeziorem Szczytno 21-23 maja 2021

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Jeśli tylko pandemia i ograniczenia z nią związane nie pokrzyżują nam planów, w drugiej połowie (21-23) maja będziemy chcieli zaprosić wszystkich na I Piknik Motocyklowy nad Jeziorem Szczytno. Będzie to wydarzenie, jakiego w powiecie człuchowskim nie było od wielu lat. Na polu namiotowym w Rzewnicy spotkają się motocykliści nie tylko z Pomorza, ale w zasadzie z całej Polski. Będą mogli bawić się w urokliwym miejscu nad jeziorem. W programie będą między innymi konkursy dla piknikowiczów ale i ogólnodostępne koncerty. W planie jest też parada motocyklowa. Uczestnicy pikniku przejadą na swoich maszynach przez miejscowości sołeckie gminy Rzeczenica. W trakcie wydarzenia – w sobotę 22 maja – w Rzewnicy pojawi się krwiobus. Akcja będzie koordynowana przez Człuchowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi.

Piknik będzie organizowany przez Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy, przy ścisłej  współpracy z Moto Człuchów oraz Moto Jastrzębie Chojnice. Wspierać będzie nas Urząd Gminy Rzeczenica.

Osoby, przedstawiciele zespołów muzycznych, które chciałyby wystąpić na scenie podczas tego wydarzenia proszone są o kontakt, najlepiej za pośrednictwem FB z Darkiem Kęsikiem z Moto Człuchów, Markiem Koniarskim (Moto Jastrzębie Chojnice) lub Piotrem Furtakiem (GCKSTiR Rzeczenica).

O szczegółach będziemy informowali na profilu FB dedykowanym wydarzeniu. Udostępniajcie informację na temat pikniku, zapraszajcie przyjaciół, znajomych motocyklistów do udziału w wydarzeniu… Mamy nadzieję, że pierwszy piknik nie będzie ostatnim i spotkania w Rzewnicy wpiszą się na stałe w kalendarz imprez motocyklowych na Pomorzu.

Czytaj cały artykuł
Skip to content