Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Konkurs dla sołectw – metalowe serce na nakrętki do wygrania

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Serca – pojemniki na nakrętki stoją już w Rzeczenicy i w Gwieździnie i wygląda na to, że spodobały się większości mieszkańców gminy. Widać to chociażby po częstotliwości zapełniania serduszek. Ich dodatkowym atutem jest estetyka. Pojemniki są po prostu ładne.

Czy serduszko na nakrętki mogłoby powstać również w naszej miejscowości? – takie pytania zadają nam mieszkańcy gminy Rzeczenica. Marcin Szulc, wójt gminy  Rzeczenica postanowił dać szansę mieszkańcom sołectw, którzy do tej pory pojemnika nie mają. Co zrobić, aby serce stanęło w waszej miejscowości? Wystarczy wziąć udział w konkursie skierowanym do sołectw, które pojemnika na nakrętki jeszcze nie mają i wygrać. Nagrodą w konkursie będzie metalowe serce.

Zasady konkursu, który będzie trwał przez cały listopad i jest skierowany do mieszkańców sołectw Breńsk, Brzezie, Międzybórz, Olszanowo i Pieniężnica są proste. Zwycięzcą zostanie sołectwo, które do końca listopada 2020 r. zbierze najwięcej nakrętek. 1 grudnia zostaną one zważone i ogłoszona zostanie informacja o tym, kto wygrał. Mieszkańcy sołectwa będą mogli zdecydować o tym, w którym miejscu stanie pojemnik.

W połowie listopada zebrane nakrętki będzie można przynieść do świetlic w swoich miejscowościach, gdzie (jeśli tylko będzie taka wola zbierających), będą mogły być zmagazynowane.

Najpóźniej w piątek – 30 października na stronie internetowej gckrzeczenica.pl, oraz na profilu FB Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji zamieszczony zostanie regulamin konkursu, już teraz zapraszamy jednak do zbierania nakrętek.

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content