Panowie wysyłajcie życzenia, a będziecie mogli wygrać nagrody dla swoich Pań

Tak jak już informowaliśmy, 7 marca w Gminnym Centrum Kultury w Rzeczenicy odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet. Nie wiemy jeszcze, czy będzie mógł odbyć się on w wersji hybrydowej (z udziałem publiczności), czy jedynie w formie on-line. Jedno jest jednak pewne – Panowie z gminy Rzeczenica będą mieli szansę na zdobycie fantastycznego prezentu dla swojej Kobiety, bez względu na to, czy będzie to żona, mama, siostra, córka, teściowa… Już teraz możemy zdradzić, że do wygrania będą:

• Masaż świecą i pilling ciała w Day Spa „Zielony Motyl”;
  • Box kwiatowy z Kwiaciarni „Książęca” w Człuchowie;
  • jSesja zdjęciowa w Starym Muzeum w Człuchowie;

Szansę na wylosowanie prezentu dla swojej Damy będzie miał każdy Pan – mieszkaniec gminy Rzeczenica. W jaki sposób zawalczyć o niespodziankę? Wystarczy w terminie od 22 lutego do 5 marca (włącznie) wysłać życzenia, które zostaną odczytane podczas koncertu 7 marca. Wśród autorów życzeń rozlosowane zostaną nagrody. Ważne jest to, że każdy z Panów może ułożyć kilka życzeń (osobno dla małżonki, mamy, córki…), bez względu na ilość dedykacji w losowaniu będzie brał udział tylko jeden z jego losów.

W jaki sposób nadsyłać treść życzeń? Można to zrobić na kilka sposobów:

Mailowo na adres: dyrektor.gck@rzeczenica.pl;

Telefonicznie lub sms pod nr 728 878 290;

Listownie – pisząc na adres: Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji, ul. Lipowa 1, 77-304 Rzeczenica;

Osobiście w siedzibie GCKSTiR (adres podany powyżej);

Odpowiedzi na wszelkie pytania w sprawie konkursu udziela Piotr Furtak, dyrektor GCKSTiR pod numerem tel. 728 878 290.

Ponieważ nie mamy jeszcze pewności czy koncert będzie mógł odbyć się z udziałem publiczności, wstrzymujemy się na razie z dystrybucją zaproszeń dla Pań, które chciałyby uczestniczyć w nim na żywo. Przypomnę jeszcze, że 7 marca z recitalem dla Pań z gminy Rzeczenica wystąpi Aleksandra Kazmierczak.