Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dla uczestników II Mistrzostw Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Jak już informowaliśmy – 11 czerwca odbędą się II Mistrzostwa Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów. Na zgłoszenia czekamy do 20 maja, już teraz jednak wstępnie udział w wydarzeniu zapowiedziało 13 drużyn. Liczymy na to, że ekip będzie więcej tym bardziej, że w tym roku mistrzostwa będą miały charakter otwarty – to znaczy, że mogą wziąć w nim udział również drużyny spoza powiatu człuchowskiego.

Dlaczego warto wziąć udział w mistrzostwach? Powodów jest co najmniej kilka. Jednym z nich są atrakcyjne nagrody. Podobnie jak w ubiegłym roku wśród naszych partnerów są Hotel Aubrecht w Koprzywnicy, Studio Stare Muzeum w Człuchowie oraz Centrum VK państwa Knajdków. Do wygrania będą więc między innymi weekendowy pobyt w hotelu Aubrecht, foto niespodzianka przygotowana przez właścicieli studia fotograficznego z Człuchowa, czy też rejs tratwą dla dużej ekipy. Wzorem ubiegłego roku postaramy się o to, aby najlepsze drużyny otrzymały też wyjątkowe kulinarne statuetki.

Patronat nad wydarzeniem, podobnie jak w ubiegłym roku obejmie Aleksander Gappa, starosta człuchowski.

Mistrzostwa będą na pewno świetną okazją do integracji pań z kół gospodyń wiejskich – nie tylko z powiatu człuchowskiego, wiemy bowiem, że zainteresowane udziałem są m.in. panie z powiatów chojnickiego czy szczecineckiego. Po mistrzostwach chcemy zaprosić chętnych do wspólnego biesiadowania przy dźwiękach gitary, kiełbasce z grilla i nie tylko.

Panie z kół uczestniczących w wydarzeniu będą miały możliwość sprzedawania swoich produktów. Pierwsze mistrzostwa pokazały, że pierożki rozchodziły się niczym ciepłe bułeczki. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w tym roku.

Powodów dla których warto wziąć udział w Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów jest zdecydowanie więcej – zapraszamy więc do wypełniania i nadsyłania formularzy zgłoszeniowych. Będziemy mieli miejsce dla 30 drużyn. Wszyscy zainteresowani powinni mieć więc szansę na udział w zawodach. Gdyby jednak okazało się, że zainteresowanie będzie większe – będzie obowiązywała zasada „kto pierwszy (nadeśle zgłoszenie) – ten lepszy”.

W załącznikach zamieszczamy regulamin tegorocznych mistrzostw, formularz zgłoszeniowy oraz inne dokumenty. Można pobrać ze strony, wypełnić i przesłać. Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o to, żeby zgłoszenie oraz zgodę udziału w mistrzostwach przesłać na adres dyrektor.gck@rzeczenica.pl, lub też dostarczyć do siedziby Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w terminie do 20 maja.

Zdjęcia ilustrujące wpis zostały wykonane podczas I Mistrzostw przez przedstawicielkę Studia Stare Muzeum w Człuchowie.

 

Regulamin Mistrzostw Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów 2022

Zgłoszenie udziału w II Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content