Wyjątkowe obchody Dnia Dziecka w gminie Rzeczenica już 29 maja

Już tylko dwa tygodnie pozostały do obchodów jednego z najważniejszych świąt w roku. Dzień Dziecka to wydarzenie, które również w Rzeczenicy chcemy w tym roku uczcić w wyjątkowy sposób. Wprawdzie, ze względu na przepisy i bezpieczeństwo nas wszystkich nie uda się zrobić festiwalu kolorów, jak zaplanowaliśmy, ale…

W tym roku dotrzemy ze słodkimi niespodziankami, balonami i dużą dawką dobrej muzyki do wszystkich sołectw w gminie Rzeczenica. Będą towarzyszyli nam klaun, który będzie wyczarowywał balony dla najmłodszych, będzie Myszka Mickey i Klemens, czyli rzeczenicki bocian. Przez całe popołudnie, aż do wieczora będzie towarzyszyła nam też maskotka Biedronka, reprezentująca sieć znanych nam wszystkim sklepów.

Gminny Dzień Dziecka będziemy obchodzili już w sobotę – 29 maja. Wiemy już, o których godzinach godzinie radosny konwój pojawi się w poszczególnych miejscowościach, aby spotkać się z dziećmi.

Godz. 13:00 – Zalesie (plac zabaw)

Godz. 13:30  – Gockowo (teren zielony za pałacem)

Godz. 14:00 – Breńsk (plac zabaw)

Godz. 14:45 Olszanowo (teren przy świetlicy)

Godz. 15:20 – Gwieździn (plac zabaw)

Godz. 16:20 – Pieniężnica (teren przy świetlicy)

Godz. 16:50 –  Brzezie (plac zabaw – boisko)

Godz. 17:35 – Międzybórz (teren przy świetlicy)

Godz. 18:30 Rzeczenica (boisko przy amfiteatrze)

Organizatorem wydarzenia są Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Urząd Gminy w Rzeczenicy. Naszym partnerem będzie Jeronimo Martins, właściciel sieci handlowej Biedronka.