Zaproszenie do udziału w I Rzeczenickim Kiermaszu Wielkanocnym

Wszystkich mieszkańców gminy Rzeczenica, którzy produkują ozdoby świąteczne, mazurki, inne ciasta, pierogi… zapraszamy do udziału w I Rzeczenickim Mini-Kiermaszu Wielkanocnym. Podobne wydarzenie organizowaliśmy kilka miesięcy temu – przed Bożym Narodzeniem – wówczas kupujących nie brakowało i jesteśmy przekonani, że podobnie będzie również teraz. Wystawcy nie będą płacili za ustawienie punktu – co więcej, jeśli ktoś będzie potrzebował namiotu na swoje stoisko – postaramy się go udostępnić.
Kiermasz odbędzie się w piątek – 8 kwietnia na parkingu przy siedzibie GCK. Startujemy o godz. 15:30. Wprawdzie wcześniej planowaliśmy, że spotkamy się przy stoiskach dzień później, ale 9 kwietnia jarmark ma odbyć się w Czarnem.
Osoby, które chciałyby wziąć udział w kiermaszu w roli wystawcy, proszone są o zgłoszenie pod numerem 728 878 290 lub też o osobiste zgłoszenie w siedzibie GCK przy ul. Lipowej 1 w Rzeczenicy. Oczywiście zapraszamy również osoby spoza gminy Rzeczenica, które chciałyby sprzedawać swoje produkty na rzeczenickim kiermaszu. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 kwietnia włącznie.