Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Zaproszenie do udziału w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, przedstawicieli stowarzyszeń, restauracji, grupy nieformalne zapraszamy do udziału w II Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w Lepieniu Pierogów. W tym roku będą miały one charakter otwarty – oznacza to, że o mistrzowskie tytuły będą mogły włączyć się spoza powiatu człuchowskiego. Zapraszamy więc miłośników lepienia pierogów z całej Polski. Do wygrania oprócz statuetek, podobnie jak w ubiegłym roku będą m.in. vouchery ufundowane przez partnera mistrzostw – Hotel Aubrecht Country Spa Resort w Koprzywnicy.

Tegoroczne mistrzostwa będą odbywały się na polu namiotowym w Rzewnicy. W programie przewidziano co najmniej dwie konkurencje. Podobnie jak przed rokiem, wybrane zostaną najsmaczniejsze pierogi, odbędzie się też lepienie pierogów na czas. Ta druga konkurencja w tym roku będzie odbywała się pod czujnym okiem jurorów.

Wśród osób oceniających pierogi będzie w tym roku m.in. Sylwia Garska-Chmarycz, V-ce Masterchef 2020. Pani Sylwia poprowadzi też warsztaty pierogowe.

O szczegółach będziemy informowali w najbliższym czasie. Już teraz jednak zapraszamy do zgłaszania drużyn do tegorocznych mistrzostw. Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod nr 728 878 290 lub mailowo pisząc na adres: dyrektor.gck@rzeczenica.pl. Na zgłoszenia czekamy do 20 maja.

Czytaj cały artykuł
Skip to content