Zaproszenie na koncert piosenek z repertuaru Anny German

Na wyjątkowe wydarzenie zapraszają Spółdzielnia Socjalna „Klemens” oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy. W piątek, 28 października o godz. 17 w sali widowiskowej centrum kultury odbędzie się koncert pt. „Wróć do Sorrento – recital o życiu Anny German”. Piosenki z repertuaru niezapomnianej wokalistki zaśpiewa Marta Wieczorkiewicz, która jest jednocześnie scenarzystką i reżyserką wydarzenia. O oprawę muzyczną zatroszczył się Mateusz Buse.

Recital miał swoją premierę 25 września w Chojnickim Domu Kultury i spotkał się z gorącym przyjęciem. Wśród piosenek, które usłyszymy podczas koncertu w Rzeczenicy znajdą się tak znane piosenki jak: „Tańczące Eurydyki”, „Człowieczy los” czy też tytułowe „Wróć do Sorrento”. Będzie też coś w językach włoskim i rosyjskim. Zapowiada się fantastyczna muzyczna uczta na którą zapraszamy. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Zainteresowanych zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek. Będą one dostępne w siedzibie GCKSTiR przy ul. Lipowej 1 w Rzeczenicy od poniedziałku – 17 października w godzinach pracy centrum kultury. Każda osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 2 bilety.

Koncert jest realizowany w ramach Myśląc o Rodzinie Gminie Czarne i Rzeczenica” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa: 6 Integracja, Działanie: 6.2 Usługi społeczne, Poddziałanie: 6.2.2 Rozwój usług społecznych