Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Ogłaszamy II Konkurs pt. „Gmina Rzeczenica w obiektywie. Regulamin, formularze zgłoszeniowe do pobrania

Warning: Undefined array key "mode" in /usr/home/DaRu2222/domains/gckrzeczenica.pl/public_html/wp-content/plugins/sitespeaker-widget/sitespeaker.php on line 13

Miłośników fotografowania zapraszamy do udziału w drugim już konkursie fotograficznym pt. „Gmina Rzeczenica w obiektywie”. Najlepsze (w ocenie jury) zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu gminy Rzeczenica na rok 2023. Aby zrobić dobre zdjęcia wcale nie potrzeba „wypasionego” sprzętu. Wystarczy aparat w telefonie komórkowym. Na terenie gminy Rzeczenica jest wiele pięknych miejsc, które mogą posłużyć za motyw a jesień to dla miłośników fotografowania jedna z najlepszych pór roku. Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wykonane na przestrzeni ostatniego roku (od 1 października 2021 r.)

Zdjęcia można przesyłać mailem na adres: dyrektor.gck@rzeczenica.pl lub też dostarczać na nośnikach (pendrive, karta pamięci…) bezpośrednio do GCK.

Fotografie nadesłane na konkurs muszą być wykonane na terenie gminy Rzeczenica. Ostateczny termin nadsyłania zdjęć to 15 listopada 2022 roku.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można pobrać ze strony internetowej www.gckrzeczenica.pl. Dokumenty dostępne będą również w siedzibie GCKSTiR przy ul. Lipowej 1 w Rzeczenicy.

Dodatkowych informacji udziela Piotr Furtak, dyrektor GCKSTiR pod numerem tel. 728 878 290.

Ilustracjami do wpisu są zdjęcia nadesłane na konkurs w ubiegłym roku autorstwa Hanny Zwolińskiej, Katarzyny Brejskiej, ks. Marcina Gajowniczka, Anny Niżyńskiej i Kamili Myszki.

Regulamin Konkursu Fotograficznego

formularz zgloszeniowy konkurs fotograficzny(1)

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content