Ogłaszamy konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”

Dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkoły podstawowej z gminy Rzeczenica zapraszamy do udziału w konkursie na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Już wkrótce w siedzibie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy pojawi się świąteczne drzewko. Chcemy je pięknie ozdobić, dlatego też zapraszamy dzieci i młodzież do dekorowania naszej choinki. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:

a) dzieci z przedszkoli i klas zerowych,

b) uczniowie klas I-III,

c) uczniowie klas IV-VIII,

Na zgłoszenia czekamy do 9 grudnia (godz. 12:00) w siedzibie GCKSTiR w Rzeczenicy. Oczywiście, jeśli jest konkurs – będą też nagrody. Postaramy się o to, żeby autorzy wszystkich prac otrzymali chociaż skromny upominek. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w trakcie Kiermaszu Bożonarodzeniowego 10 grudnia. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne w Gminnym Centrum Kultury oraz na stronie internetowej www.gckrzeczenica.pl. Więcej informacji pod numerem tel. 728 878 290. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

regulamin

formularz zgłoszenia